Gündem

Mahmut Alan'dan silahlı kavgalara tepki

17 Ekim 2021 . 13:13

Bolu’da Köroğlu Gençlik Teşkilatı Başkanı Mahmut Alan, son günlerde kentte yaşanan silahlı kavgalar hakkında açıklamalarda bulundu. Alan yetkililere seslenerek gereğinin yapılmasını istedi.

Mahmut Alan'dan silahlı kavgalara tepki

  Bolu’da Köroğlu Gençlik Teşkilatı Başkanı Mahmut Alan, son günlerde kentte yaşanan silahlı kavgalar hakkında açıklamalarda bulundu. Bolu’da huzur kalmadığını söyleyen Alan, yetkililere seslenerek gereğinin yapılmasını istedi. Kentte yaşanan silahlı çatışmaların sebebinin Adana’dan gelen 2 kişi olduğunu dile getiren Alan, “Bolu'da son günlerde yaşanan silahlı olayların mümessili Adana'dan gelen 2 kişi. Bu şahıslar yüzünden huzur kalmadı. Sayın Valim başta olmak üzere yetkili kurumlar bir an önce gereğini yapmalı. Dün, suçu günahı olmayan paket servis çalışanı bir çocuk silahla yaralandı. Vuran şahıs birde kameralara artist artist açıklama yapıyor. Bunlar neyin kafasında. Bolu basını bu konuyu detaylı şekilde işlemeli ve gündemde tutmalı” dedi.  

  Alan, Kentte yaşanan silahlı kavgaların çözüme kavuşması için yetkilere seslenerek “Adana’dan geleceksin. Bolu’da mafyacılık oynayacaksın. Eline silah alıp ‘Sıfır Bir’ dizisini izleyen ergenlerle mi uğraşacak Bolu? Nerede bu yetkililer? İlla Bolulu bir vatandaş bunları öldürünce mi adli işlem yapılacak? Bolulu yetkililere çağrıda bulunuyorum. Lütfen daha fazla vatandaşımızın canı yanmadan bu şahıslara gereken yapılsın. Geçtiğimiz günlerde suçu olmayan bir genç kardeşimiz ölümden döndü. Şimdi ise bir paket servisi yapan ekmek parası peşinde olan bir genç kardeşimiz yaralandı. Bolu sahipsiz değildir. Nerede bu siyasiler? Bolu’ya sahip çıkacak kimse yok mu?” ifadelerini kullandı. 

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.