Gündem

Öptüğün kitabı anlasan bu açıklamayı yapmazdın

28 Temmuz 2021 . 11:36

AK Parti İl Başkanı Suat Güner, Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın sığınmacılara yönelik yaptığı açıklamaları sert dille eleştirdi. Güner “Eğer öperek göreve başladığın Kur'an-ı Kerim'i ve onun indirildiği Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'i gerçek manada anlayıp kavrayabilseydin bu gün ki insanlık dışı ve Müslüman karşıtı tavrı sergilemezdin” dedi.

Öptüğün kitabı anlasan bu açıklamayı yapmazdın

  Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın yabancı uyruklu sığınmacıları hedef alarak insanın en temel kullanım ihtiyacı olan suya 10 kat zam yapacağına yönelik açıklamalarının ardından ülke genelinde tepkiler gelmeye devam ediyor. Özcan’ın açıklamalarına bir tepki de AK Parti İl Başkanı Suat Güner’den geldi. Güner Özcan’ın açıklamalarını şu sözlerle eleştirdi

  BÜTÜN YAPTIKLARININ ŞOV VE OY İÇİN OLDUĞUNU BİLMEYEN KALMADI

  Müslümanlardan bir damla suyu esirgeyen Tanju Özcan'ın öperek göreve başladığı Kur'an-ı Kerim'in indirildiği Peygamber Efendimiz (SAV) bir hadisinde; "Müslüman, müslümanın kardeşidir. Ona zulmetmez, haksızlık yapmaz, onu düşmana teslim etmez. Müslüman kardeşinin ihtiyacını gideren kimsenin Allah da ihtiyacını giderir" diyor. Eğer öperek göreve başladığın Kur'an-ı Kerim'i ve onun indirildiği Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'i gerçek manada anlayıp kavrayabilseydin bu gün ki insanlık dışı ve Müslüman karşıtı tavrı sergilemezdin. Bütün yaptıklarının şov ve oy için olduğunu bilmeyen kalmadı.Gerçek yüzünü her geçen gün daha net gösteriyorsun.

  • Nur30 Temmuz 2021 . 15:29

   He müslümanlık diyo ki senin varandaşın açlıktan intihar etsin sen mülteciye bak

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.