Gündem

Bolu'da en iyi ve en donanımlı yönetime sahibiz

16 Ocak 2022 . 15:12

DEVA Partisi Bolu İl Başkanı Nadir Gürkan Yetkin, Bolu’da teşkilat yapılanmasını tamamladıklarını belirterek, “24 kişilik bir yönetimimiz var. Her farklı görüşten yönetimimizde isimler var. İdeolojik bir parti olmadığımız için, akıl ve bilim bizim önceliğimiz olduğu için bu çerçevede bir yönetim oluşturduk” dedi.

Bolu'da en iyi ve en donanımlı yönetime sahibiz

  Yaklaşık 2 ay önce DEVA Partisi Bolu İl Başkanlığı’na getirilen Nadir Gürkan Yetkin, düzenlediği basın toplantısında yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Her farklı görüşten 24 isimle yönetim kurulu oluşturduklarını belirten Yetkin, “Kısa sürede yol haritamızı belirleyerek yönetimimizi oluşturduk. 24 kişilik bir yönetimimiz var. Her farklı görüşten yönetimimizde isimler var. İdeolojik bir parti olmadığımız için, akıl ve bilim bizim önceliğimiz olduğu için bu çerçevede bir yönetim oluşturduk. Birçok arkadaşımız ilk defa siyasete atıldılar. Bolu’da en iyi ve en donanımlı yönetime sahibiz. İlçelerimizle birlikte merkez ilçedeki teşkilatlanmalarımızı hızlandırdık. 3 ilçemizde hemen hemen yönetim kadrolarımız oluştu ve kısa sürede atamalarını yapacağız. Önceliğimiz merkezi ilçedir. Merkez ilçeyi kurduktan sonra üye kayıtlarımız başlayacak. İl kongremizi de muhtemelen Mart-Nisan ayında gerçekleştirebiliriz. Kongremizde de Genel Başkanımızın burada olmasını arzu ediyoruz.” şeklinde konuştu.

  EN DONANIMLI GENEL BAŞKANA SAHİBİZ

  Başkan Yetkin, Bolu’da DEVA Partisi’ne özellikle 40 yaş altı gençlerin partilerine ilgi duyduğunu vurgulayarak şunları söyledi:

  “Bizim partimizin programını okuyanlar, Sayın Ali Babacan’ı beğenen ve ona güvenenlerin sayısı çok fazla. Ülkedeki sorunların çözüme kavuşturulmasında DEVA’ya güven var. En donanımlı genel başkana sahibiz. Donanıma önem veren genç nesil Sayın Babacan’ı çok iyi takip etmekte.”

  DEVA Partisinin Bolu il yönetimi şu isimlerden oluştu:

  Burhan Semih Hendekçigil, Bergen Yılmaz, Mahmut Gökçeoğlu, Abdullah Emre Sarımsakçı, Sinan Altınay, Murat Güven, Emine Davarcıoğlu, Ahmet Çelik, Özgür Can, Barış Şahin, Fatih Karabaş, Serdar İleri, Ufkay Kadir Erker, Sertaç Günay, Gülşah Aşçıoğlu, Ömer Taha Tarhan, Mustafa Soykan, İsmail Tan Günal, Murat Timur, Gizem Doğan, Aydın Bilgi, Suna Coşkun

  • ramazan16 Ocak 2022 . 16:13

   boluda ağzınızla kuş tutsanız mevcut birileriyle ortak veya iş birliği içinde olduğunuz sürece başarılı olamazsınız olsanız bile balon gibi çabuk söner yani kısa sürer doğru yolu biran önce bulursunuz umarım
  • Soner19 Ocak 2022 . 17:58

   Sezen aksu yu savunan zihniyet bir yere varamaz

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.