Gündem

Tüm öğretmenlerimize görevlerinde kolaylıklar diliyorum

24 Kasım 2021 . 12:30

AK Parti Bolu milletvekili Arzu Aydın 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla açıklama yaptı. Aydın Öğretmenler Günü mesajında “Yaptıkları işe büyük saygı duyduğum, milli ve yerli olma noktasında çocuklarımıza vatan sevgisini, millet sevgisini, bu vatanın geldiği noktayı anlatmak noktasında kendini borçlu hisseden, bu mesuliyeti bu sorumluluğu üzerine alan yine Atatürk ilke ve değerlerine de bağlı gençlerin yetişmesi noktasında gayret sarf eden tüm öğretmenlerimizi saygıyla minnetle anıyorum görevlerinde kolaylıklar diliyorum” dedi.

  Öğretmen bir anne babanın çocuğu olan ve ailede öğretmen sayısının bir hayli fazla olduğunu söyleyen AK Parti Milletvekili Arzu Aydın, öğretmenlik mesleğini ve temsil ettiği anlamı çok iyi bildiğini ifade etti. Aydın fedakarca çalışan öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı.

  9 SENE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞTIM

  Aydın Öğretmenler Günü mesajında şu ifadelere yer verdi “Öğretmenler Günü bizim için özel bir önem ifade ediyor. Ben öğretmen anne babanın çocuğuyum. Hatta amcalarım yengelerim hepsi öğretmen. Yani öğretmenlerin çoğunlukta olduğu bir ailede yetiştim. Kendimde 9 sene İzzet Baysal Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nda hukuk dalında öğretim görevlisi olarak çalıştım. Dolayısıyla bizim için önemi farklı. Aslında millet için, bu devlet içinde öğretmenlerin önemini hepimiz biliyoruz.

  AK PARTİ DÖNEMİNDE 10 KAT ATAMA YAPILDI

  İktidar olduğumuz andan itibaren de AK Parti öğretmenlerin yanında olmaya, Cumhuriyet tarihinde var olan öğretmen sayısının yaklaşık 10 katı kadar öğretmen alımı yaparak da Öğretmenlik mesleğini duyduğunuz saygıyı ve katkıyı devam ettirmeye de gayret ediyoruz. Ben bu minvalde de yaptıkları işe büyük saygı duyduğum, milli ve yerli olma noktasında çocuklarımıza vatan sevgisini, millet sevgisini, bu vatanın geldiği noktayı anlatmak noktasında kendini borçlu hisseden, bu mesuliyeti bu sorumluluğu üzerine alan yine Atatürk ilke ve değerlerine de bağlı gençlerin yetişmesi noktasında gayret sarf eden tüm öğretmenlerimizi saygıyla minnetle anıyorum görevlerinde kolaylıklar diliyorum.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.