Gündem

Yeni tedbirler alınacak mı

24 Eylül 2021 . 11:59

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cuma Namazı çıkışında baın mensuplarının soruna cevap verdi. Erdoğan Son dönemde artan vaka ve ölüm sayıları nedeniyle yeni tedbirler alınıp alınmayacağı sorusuna "Yeni tedbirler Bilim Kurulu'nun ilgi alanında. Bakanıma 'Bilim Kurulu'nda bu konuyu farklı bir yere taşımanız lazım' dedim. Vefatla birlikte vakaların asgariye inmesi bu mücadelede bizim tedbirlerimiz olacak" ifadelerini kullanarak cevap verdi.

Yeni tedbirler alınacak mı

  Son dönemde artan vaka ve ölüm sayıları ise tedirgin etmeye devam ediyor. Yeniden kapanmaya gidileceği ile ilgili iddialar devam ederken merak edilen soru Cuma Namazı çıkışında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a soruldu. 

  Erdoğan basın mensuplarının artan vaka sayıları sonrası yeni tedbirler alınıp alınmayacağına dair sorusuna "Çok çok farklı yeni yeni bazı tedbirler konusunda, beni ilgi alanımdan öte Bilim Kurulu'nun ilgi alanı. Bakanıma 'Bilim Kurulu'nda bu konuyu farklı bir yere taşımanız lazım' dedim. Dün Bakanımla da yaptığım görüşmede başta maske olmak üzere bundan taviz veremeyiz diyor. Bundan taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz. Vefatla birlikte vakaların asgariye inmesi bu mücadelede bizim tedbirlerimiz olacak" dedi.  

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.