Gündem

Tanju Özcan'dan hesap soracak mı?

13 Mart 2021 . 14:37

AK Parti İl Başkanı Suat Güner teşkilatı ile birlikte basınla buluştu. Güner geleceğe ilişkin planlarını ve gündeme dair merak edilenleri cevapladı.

Tanju Özcan'dan hesap soracak mı?

  AK Parti il başkanlığı görevine seçilen Suat Güner ilk defa basın karşısına yönetim ekibiyle çıktı. Gerçekleşen toplantıya AK Parti Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Burak Balaban, Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bayrak ve il yönetim kurulu üyeleri katıldı. Geçtiğimiz hafta yapılan yayında AK Parti İl Başkanı ve MHP İl Başkanı benden hesap sorsun diyen Belediye Başkanı Tanju Özcan’a “Hesap soracak mısınız?” sorusuna Güner cevap verdi.

  DEĞİŞİM HAYATIN GERÇEĞİ

  Önümüzdeki dönem AK Parti yol haritası hakkında değerlendirmeler yapan AK Parti İl Başkanı Suat Güner toplantının açılış konuşmasını şu sözlerle yaptı:

  Hepinizin bildiği üzere 24 Şubat’ta il kongremizi gerçekleştirdik. Delegelerimizin katılımıyla Cumhurbaşkanımızın oluruyla göre tevdi edildi. Kurulduğu günden bu yana Ak Parti’de değişim rüzgârı belli zamanlarda eser. Bu değişim hayatın gerçeği. Bu pencereden bakmaya çalışıyoruz. Bazen bir sebep aranmaksızın, kendini dayatır gelir. Bizlerde bu yol hareketinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın olurlarıyla göreve getirildik. Cumhurbaşkanımızın bizlere işaret ettiği yolda hedeflerimize doğru şu an oluşturduğumuz yeni il yürütme kuruluyla Milletvekillerimiz, İl Genel Meclisimiz ve Belediye Meclis grubumuz olarak bu hedefe kilitlenmiş durumdayız.

  SANDIKLARI PATLATACAĞIZ

  AK Partimizin İl Başkanı olmanın gururunu öncelikle her şekilde hissettiğimi bu sorumluluk ve gurunun omuzlarımızdaki yükün farkında olduğumuzu dile getirmek isterim. Ancak hissettiğimizi dile getirerek değil, yapacaklarımızla inşallah önümüzdeki süreçte hissettireceğiz. Hizmet standartlarının eksilmesine müsaade etmeyeceğiz. Cumhurbaşkanımızın da bizlere takdir buyurduğu ve kongre salonunda da yüksek sesle dile getirdiğimiz şekliyle önce 2023 genel seçimleri ardından da 2024’te yapılacak yerel seçimlerde de sandıkları patlatmak niyetiyle olacaktır İnşallah.

  KAPSAMLI İSTİŞARELER YAPARAK YOL HARİTAMIZI BELİRLEYECEĞİZ

  Bolu’da bir seferberlik ruhuyla çalışacağımızı ilk günden deklare etmek isterim. Bolu’yu kucaklayan, renkli, kapsayıcı, sevgi dolu ve gönlü geniş olacağız inşallah. Seçim günüymüş gibi bugünden itibaren yol haritamızı belirlemek üzere her gece, her gün soluksuz arkadaşlarımızla geniş kapsamlı istişareler yaparak yol haritamızı belirleyeceğiz. Bunlar için çok farklı yöntemlerimiz var. Bunları geliştireceğiz. Çok farklı çalışma kültürlerimiz var. 20 yıldır yaptığımız işleri hem adet olarak çoğaltacağız hem de çeşitlilik olarak geliştireceğiz. Halkımızda süreç içinde bunları yaşayacak ve İnşallah görecek.

  ÖZNEMİZİN BOLU OLDUĞUNU HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYACAĞIZ

  Geçtiğimiz günlerde gazetecilerin katıldığı bir yayında soruları yanıtlayan Belediye Başkanı Tanju Özcan benim icraatlarım hakkında AK Parti İl Başkanı ve MHP İl Başkanı hesap sorsun demişti. Özcan’dan bu konuda hesap soracak mısınız sorusuna Güner şu cevabı verdi:

  Bizim öznemiz Bolu biz çalışma yaparken, yol haritamızı oluştururken ve teşkilat yapılarımızı oluştururken bu özneden hiçbir zaman uzaklaşmadık, uzaklaşmayacağız. Belediye başkanımızın söylemi güzel bir söylem, bizde yeri geldiğinde istişarelerimizi yapacağız ve öznemizin Bolu olduğunu hiçbir zaman unutmayacağız.  

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.