Gündem

Seben tarımsal üretimde geleceğin yıldızı olacak

12 Mart 2021 . 08:14

Fatih Kavak BBV’yi ziyaret etti Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak Bolu Bağışçılar Vakfı’nı ziyaret etti. Fatih Kavak ziyarette BBV Başkanı Nahit Abak ile Seben’de yürütülen projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Seben tarımsal üretimde geleceğin yıldızı olacak

  Ziyaret sırasında Seben’in tarım potansiyelinden bahseden Başkan Fatih Kavak, devam eden sulama projesinin tamamlanmasının ardından Seben’in tarımsal üretiminin çok daha ileri düzeye ulaşacağını söyledi. Kavak, sulama projesinin hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, Bolu’nun Çukurovası olarak görülen Seben’in, gelecekte tarımsal üretim anlamında yıldızı parlayan bir ilçe olacağına inandıklarını ifade etti.

  BBV Başkanı Nahit Abak da Seben’in iklim açısından farklı ürünler yetiştirmeye elverişli bir konumda olduğunu vurgulayarak, özellikle Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin bu konuda yol gösterici bir rol üstlenebileceğini belirtti. Bolu Bağışçılar Vakfı olarak Seben de hayata geçirilecek projelere katkı vermek istediklerini de ifade eden Abak, Fatih Kavak’a çalışmalarında başarılar diledi.

   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.