Gündem

Seben'e 25 milyonluk dev yatırım

28 Şubat 2021 . 16:42

Bolu’nun en verimli tarım arazilerine sahip Seben’de önümüzdeki günlerde hayata geçecek proje için müjdeli haberi Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak verdi.

Seben'e 25 milyonluk dev yatırım

  Bolu’nun tarımsal üretimde kaderini değiştirecek Seben sulu tarım projesinden güzel haberler gelmeye devam ediyor. Seben Gölü’nde DSİ tarafından sürdürülen sulama projesinin devamında Tarım ve Orman Bakanlığından yapılacak ödenek aktarımı hakkında müjdeli haberi Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak sosyal medya hesabından duyurdu.  

  SEVDAMIZ SEBEN

  Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak bakanlık kalanlıyla yapılacak ödenek aktarımı için sosyal medya hesabından şu bilgilendirmeyi yaptı:

  “2021 Yılı Yatırım Planına Göre Seben Gölünden Seben Ovasını Sulama Projesi için 25 Milyon ödenek aktarımı yapılacağının müjdesini siz kıymetli hemşerilerimle paylaşmak isterim. Bu süreçte bizlerden desteğini esirgemeyen Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Sayın Fatih METİN'e, Milletvekillerimiz Arzu AYDİN ve Fehmi KÜPÇÜ'ye dönemin Bolu Ak Parti İl Başkanı Nurettin DOĞANAY'a ve mevcut İl Başkanımız Suat GÜNER'e şahsım ve ilçe halkım adına çok teşekkür ederim... SEVDAMIZ SEBEN...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.