Gündem

Seben'de başladı tüm ile yayıldı

10 Ocak 2021 . 13:58

Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak tarafından başlatılan ve vatandaşlar tarafından çok beğenilen “Hoş geldin Bebek” kampanyası Seben ilçesinden örnek alınarak tüm ildeki belediyelerde uygulanmaya başladı.

  Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak tarafından başlatılan ve Bolu’da bütün belediyelerde uygulanmaya başlanan “Hoş geldin bebek” kampanyası vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı. Koronavirüs salgınında vatandaşlara moral vermek için kampanyayı sosyal mesafe kurallarına uyarak kapıdan ziyaretler şeklinde sürdüren Kavak ve ekibi, ilçede vatandaşlara büyük moral oluyor.

  KAMPANYA KAPIDAN SÜRÜYOR

  “Hoşgeldin bebek” kampanyası ayrıntıları hakkında bilgi veren Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak, ilçede büyük beğeni toplayan kampanya hakkında şu değerlendirmeleri yaptı:

  İlçemizde koronavirüs salgınını çok şükür diğer ilçelere göre çok düşük rakamlarla atlattık. Şuan tek haneli rakamlara inmiş olmasından dolayı gayet sevinçliyiz. Bu sürecin böyle işlemesinde belediye olarak bizim yaptığımız çalışma ve tedbirlerin yanında kaymakamlığımızın da çok büyük gayretleri ve emekleri olmuştur. Korona virüs kısıtlamalarından dolayı vaktimizin çoğunu evlerimizde geçiyoruz. Bizim seçim vaatlerimizden biri olan hoş geldin bebek projemizi salgın sürecinde eşimle, kadın kolları başkanımızla birlikte evlere ziyaret ederek gerçekleştiriyorduk. Şu anki süreçte sadece kapıdan ziyaret ederek belediye olarak hazırladığımız hoş geldin bebek paketlerini kendilerine takdim ediyoruz. Vatandaşlarımızın bu zorlu süreçte onların yanında olduğumuzu göstermek istiyoruz. Bu kampanyaya başladıktan sonra bu konuda geri dönüşlerde bizi ziyadesiyle sevindirdi. Biz bu projeye başladıktan sonra Bolu Belediyesi’nin, Göynük Belediyesi’nin ve diğer belediyelerimizin de sırası ile örnek alarak başlaması bizi mutlu etti. Doğru bir çalışma yaptığımızı gösterdi.

  VATANDAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM

  Yaşadığımız bu zorlu günlerde ilçede yaşayan vatandaşlarımızın gösterdiği fedakârlıklar adına hepsine teşekkür ediyorum. Bu süreçte en sıkıntı yaşayan ilçe olmamız, vatandaşımızın kurallara riayet etmesi, yasak olduğu dönemde bir tane vatandaşımızın sokağa çıkmaması gerçekten güzel bir tabloydu. Bizde belediye olarak vatandaşlarımızın taleplerini ihtiyaçlarını bu sürede karşıladık. Vatandaşlarımıza bir telefon kadar yakınız. Telefon etmeleri durumunda onların her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için hazırız.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.