Gündem

BTSO BAŞKANI ATEŞ'TEN 10 OCAK MESAJI

10 Ocak 2021 . 10:04

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, yayımladığı bir mesajla tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

BTSO BAŞKANI ATEŞ'TEN 10 OCAK MESAJI

  Gazetecilerin milletin sesi, gözü ve vicdanı olduğunu dile getiren  TSO Başkanı Ateş, “Gazetecilik meslek ilkeleri ışığında mesleklerini icra eden basın teşkilatımız, hiç kuşkusuz demokrasimizin, toplumun haber alma özgürlüğünün, uygarlığın ve gelişmişliğin en temel unsurlarından birisidir” ifadelerini kullandı.

  “GECE GÜNDÜZ DEMEKSİZİN ÇALIŞMAKTADIRLAR”

  Teknolojinin günlük yaşantı içinde büyük bir yer edindiği, dolayısıyla toplumun hızlı ve doğru haber almasının daha fazla önem kazandığı bu dönemde basının büyük bir konumda olduğunun altını çizen Ateş, “Her türlü zorluğa rağmen gece gündüz demeksizin özveriyle çalışmaya devam etmektedirler. Bu yönüyle, son derece önemli bir sorumluluğu her ortam ve koşulda, özellikle yaşadığımız pandemi sürecinde de fedakarca yerine getirmeye devam eden basın camiamıza iş dünyası olarak dün olduğu gibi bugün de müteşekkiriz” dedi.

   “EMEKTAR BASIN MENSUPLARIMIZIN GÜNÜNÜ KUTLARIM”

  Ateş, cümlelerini şu sözlerle tamamladı: “Bu vesileyle, gazetecilik mesleğine gönül vermiş, basının yazılı, görsel, işitsel ve sosyal bütün tür ve kademelerinde mesleğini icra eden emektar basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. Kendilerine sarf ettikleri emeğin karşılığını her daim alabildikleri, başarılarla dolu bir meslek hayatı diliyor, ebediyete intikal edenleri rahmetle anıyorum.”

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.