Gündem

Kişiler geçici hizmet kalıcıdır

3 Ocak 2021 . 14:49

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, AK Parti’de devam eden il kongre süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu. Metin, "Önümüzdeki dönemde yine AK Partinin güçlendiği, değişimin ve dönüşümün yaşandığı kongre dönemini geride bırakmış olacağız. AK Parti’de kişiler geçicidir, hizmetler kalıcıdır. O nedenle kişilerin bu anlamda kim olduğu önemli değildir” dedi.

Kişiler geçici hizmet kalıcıdır

  AK Parti’de devam eden il kongre süreci ile ilgili Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, açıklamalarda bulundu. AK Parti’de kişilerin geçici hizmetin kalıcı olduğunu belirten Bakan Yardımcısı Metin, açıklamasında; “Önümüzdeki dönemde yine AK Partinin güçlendiği, değişimin ve dönüşümün yaşandığı kongre dönemini geride bırakmış olacağız. AK Parti’de kişiler geçicidir, hizmetler kalıcıdır. O nedenle kişilerin bu anlamda kim olduğu önemli değildir” dedi.

  “AK PARTİ’DE KİŞİLER GEÇİCİDİR, HİZMETLER KALICIDIR”

  Bolu’da da kongre heyecanı gördüğünü belirten Bakan Yardımcısı Metin, “Kongre dönemleri iyidir, heyecanlı geçer. İnsanların siyasetten zevk aldığı dönemlerdir kongre. Yeni bir dönem geldi. Dolayısıyla her siyasi partide olan o heyecan, o değişim dönüşüm AK Parti’de her ilde olmaya başladı. Öncelikler ilçe kongrelerimiz yaptık.  Şimdi il kongre sürecimiz devam ediyor. Büyük şehirlerden başladık AK Parti Genel Merkezin tercihi olarak. Şimdi de devam ediyor. Tabi pandemi dönemi bu heyecanı çok büyük ölçüde sendeledi. Ona rağmen bu pandeminin pik yaptığı dönemin öncesine baktığımızda her ilde pandemiye rağmen büyük bir heyecan olduğunu gördük. Bolu’da da ben bu heyecanı görüyorum. Tabi pandeminin etkisi çok fazla nasıl olur önümüzdeki süreç bilmiyorum. Ama önümüzdeki dönemde yine AK Partinin güçlendiği, değişimin ve dönüşümün yaşandığı kongre dönemini geride bırakmış olacağız. AK Parti’de kişiler geçicidir, hizmetler kalıcıdır. O nedenle kişilerin bu anlamda kim olduğu önemli değildir” ifadelerine yer verdi.

  “BOLU’DA POLİTİK ACIDAN TEMSİL EDECEK TEŞKİLAT YAPININ OLUŞMASIDIR”

  İyi bir kongre ile Bolu’da yollarına devam edeceklerini belirten Metin, açıklamasında son olarak; “Milletin kaderi ile birleşmiştir AK Partinin kaderi. O nedenle AK Partinin kurulduğu günden bu yana bir başarısı var. Önemli olan Bolu’da politik acıdan temsil edecek teşkilat yapının oluşmasıdır. İnşallah delegemiz bu anlamda oylarını kullanacaktır. İyi bir kongre ile inşallah Bolu’da yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

  Haber: Özgür Bolu

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.