Gündem

2021 sağlık ve umut olsun

30 Aralık 2020 . 16:41

İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş yayınladığı yeni yıl mesajında “2021 yılı sağlık ve umut olsun” dedi.

2021 sağlık ve umut olsun

  İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş zorlu geçen 2020 yılının ardından 2021 yılının normalleşme sürecine girildiği, vatandaşların birbirine mutlulukla sarılabileceği bir yıl olma temennisinde bulunarak şu mesajı yayınladı:

  2020 belki de içinde yaşadığımız çağın en zorlu yılı olarak kayıtlara geçti. Hepimiz yaşanan korona salgını ile birlikte bir sınav verdik. Ülkemizin idaresinde bulunanlar maalesef bu süreci karnelerinde bir sürü zayıfla geçirdiler, geçiriyorlar. Vatandaşımızdan saklanan bilgilerle iyi gösterilmeye çalışılan sağlık tablosu, bu zorlu dönemde esnafımızın, vatandaşımızın ekonomik ve sosyal olarak ne kadar önemsendiği net bir şekilde anlaşılmıştır. Vatandaşımızın yaşadığı salgın günlerinde hissettiği yalnızlığı unutmayacağını düşünüyoruz. 

  NİCE SAĞLIKLI MUTU YILLAR DİLİYORUM

  Son günlerini yaşadığımız 2020 yılının yaşattığı büyük üzüntülerin 2021 yılında yaşanmamasını ve 2021 yılının sağlıklı günlerimize ulaşmada bir basamak yılı olmasını diliyorum. 2021 yılının sevdiklerimize sarılabileceğimiz, sağlığın, umudun ve bereketin bol olacağı bir yıl olmasını temenni ediyorum. Tüm vatandaşlarımıza nice sağlıklı mutu yıllar diliyorum.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.