Gündem

"Evimizdeyiz"

25 Aralık 2020 . 07:39

MHP lideri Bahçeli'nin "Masa kurma. Bir kez daha diyorum. Dön evine, bitsin bu çile" çağrısına İYİ Parti lideri Meral Akşener'den yanıt geldi. Akşener’in sosyal medyada verdiği cevaba İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş ve İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Suat Orhan’dan destek geldi.

"Evimizdeyiz"

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ankara'da partisinin il başkanları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

  Burada yaptığı konuşmada İYİ Parti lideri Meral Akşener’e bir kez daha eve dönme çağrısında bulunan Bahçeli, “Masa kurma. Bir kez daha diyorum. Dön evine, bitsin bu çile” ifadelerini kullandı.

  AKŞENER: EVİME DÖNÜYORUM

  Bahçeli’nin bu çağrısına Meral Akşener’den cevap geldi. Sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşan Akşener, “Genel Merkez’deki çalışmaları bitirdik, evime dönüyorum” dedi. Genel Başkan Akşener’in sosyal medyada verdiği cevaba ülke genelinde İYİ partililer tarafından #evimizdeyiz hashtagı ile sosyal medyadan destek mesajları gelirken bir destekte Bolu’dan geldi. Cevaba İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Örnekbaş ve İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Suat Orhan #evimizdeyiz #evimiziyiparti hashtagı ile sosyal medya hesaplarından fotoğraf paylaşarak destek mesajı verdiler. 

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.