Gündem

ALAN ANKET YAPTI, SOSYAL MEDYA SALLANDI

16 Ekim 2018 . 18:05

Bolu’nun tanınmış isimlerinden Mahmut Alan için sosyal medya üzerinden “Mahmut Alan’ı belediye başkanı olarak görmek ister misiniz?” sorusuyla anket başlatıldı. Binlerce kişi Alan için oluşturulan ankete katılarak oy verdi.

ALAN ANKET YAPTI, SOSYAL MEDYA SALLANDI

  Bolu’da, geçmişte Büyük Birlik Partisi İl Başkanlığı yapan ve istifasının ardından herhangi bir siyasi partiye üye olmayan fenomen isim Mahmut Alan için sevenleri Facebook üzerinden anket başlattı. Bolu’da ve yakın illerde sorunu olan yüzlerce kişinin yardımına koşan ve elinden geldiğince ihtiyaç sahiplerine yardım kampanyaları düzenleyen Alan’ı belediye başkanı olarak görmek isteyen vatandaşlar, açılan ankete katılarak oy kullandı. Bugüne kadar 4 bin 800 kişinin katıldığı ve büyük çoğunluğunun evet oyu kullandığı anketle ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Alan şunları söyledi:

  “Gerek mesaj yolu ile gerek yolda yürürken bir çok arkadaşımız 'Seçimlerde aday mısınız?' sorusunu soruyor. Şu an böyle bir düşüncem olmamakla birlikte sizlerin teveccühünü de merak ediyorum. Ayrıca anket sayesinde bir eksikliğim varsa bunu da öğrenip düzeltmem gerektiğini düşünüyorum. Hayır diyen dostlar yorumda da şu sebepten dolayı 'Hayır' derlerse çok çok memnun olurum. Çünkü gerçek fikirlerini yazmak bana gerçek dostluk olacaktır. Bolu'muzda siyasi olarak koltuğunu ve cebini düşünmeyecek ve bu işi hakkıyla yapacak kim çıkarsa şahsım olarak da desteklemeye hazırım. Bolu küçük… Herkes birbirini tanır. Allah şahidim olsun ki Bolu için çalışacağına kanaat getirdiğim adam gibi adamın her zaman yanındayım. Sizlerden de istirhamım Bolu için çalışacak ve bu sisteme dur diyerek, garibanın devlet kapısında adam muamelesi görmesini sağlayacak kişilere destek olmanızdır. Haddimi bilirim. Kesinlikle anket sayesinde popülerlik kazanmak veya başka bir pazarlığa konu olmak gibi amacım yoktur. Vatan hainleri hariç hepinizi seviyor ve Allah'a emanet ediyorum. Birbirimize Allah doğru yoldan ayırmasın diye dua edelim. Anketin doğru ve yönlendirici olması bakımından şahsımı da etiketleyerek paylaşırsanız sevinirim.”

  • MeralYerlikayaBilgi16 Ekim 2018 . 16:14

   Gerçekten Mahmut abi yaptıklarıyla olsun haklinin yanında olduğunu bildiğim değerli bi abimdi neden olmasaydı belediye başkanı ama hani demiş ya Hayır diyenler neden dediğini yazsın dostluktur diye taki gerçek kişiliğini bildiğim insanların alın terine göz diken bir şahsa destek vererek onun yanında olduğu için Hayır diyorum
  • Burakakr16 Ekim 2018 . 16:14

   Değerli abimiz belediye başkanı olarak boluya inaniyoruzki çok fayladarı olacak,çok azimli kararlı bir abimiz...

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.